Wyjazdy rodzinne

Rodzinne wakacje w Afryce to doskonały pomysł!
Jeśli marzysz o przeżyciu niezwykłej przygody w gronie najbliższych w krajach Afryki Południowej lub na wyspach Oceanu Indyjskiego to dobrze trafiłeś. Z przyjemnością pomogę Ci w zaprojektowaniu niezwykłej rodzinnej wyprawy, która pozwoli Tobie i Twoim najbliższym bezpiecznie i komfortowo odkryć uroki niezwykłych miejsc takich jak np. RPA, Botswana, Mauritius czy Reunion.

Tworzę spersonalizowane programy podróży, dlatego nie musisz ograniczać się do jednego miejsca. Chciałabyś, aby Twoja rodzina doświadczyła safari z prawdziwego zdarzenia, a potem spędziła beztroski czas na jednej z rajskich plaż? Nic prostszego! Dostosuje Wasz wakacyjny program wyjazdu, tak aby uwzględniał indywidualne potrzeby i zainteresowania Twojej rodziny.

Oprócz wyboru miejsca docelowego Waszych rodzinnych wakacji, bardzo ważne jest odpowiednie zakwaterowania, w którym Ty i Twoja rodzina poczujecie się wygodnie i komfortowo. Doradzę hotele, lodge czy wille, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych są dla mnie priorytetem, dlatego podczas wyjazdu jesteście pod opieką 24h.

Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem i chcesz abym zaplanowała Twoje rodzinne wakacje w Południowej Afryce lub na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego napisz do mnie. Zorganizuje dla Ciebie i Twoich najbliższych wyjazd, z którego wspomnienia pozostaną z Wami na długi czas.