Cześć. Jestem Monika.

Od ponad 10 lat pracuję w turystyce i robię to, co kocham, czyli spełniam marzenia o dalekich podróżach. Marzenia swoje i klientów. Specjalizuję się w Południowej Afryce i wyspach Oceanu Indyjskiego.

Fascynacja Afryką doprowadziła w moim życiu do rewolucji i podjęcia decyzji o przeprowadzce do Kapsztadu. Mieście w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Będąc już na miejscu założyłam bloga Kisses from Africa, a kolejnym krokiem było założenie agencji turystycznej, dzięki której mogę organizować dla Was wyjazdy tak jak lubię czyli na najwyższym poziomie!

Jest coś niesamowitego w Afryce.

Powietrze, które pachnie wolnością, natura która zniewala pięknymi widokami, dzikie zwierzęta. Jednym słowem wszystko to co pozwala zwolnić, cieszyć się wakacjami i poczuć więcej.

Chciałabym pokazać Wam jak wspaniale spędza się czas na safari. Jak najlepiej wtopić się w lokalną społeczność i poznać jej zwyczaje. Jestem przekonana, że kiedy raz zakosztujecie magii Afryki, wrócicie tu ponownie po więcej wrażeń.

Pasja i perfekcjonizm

Jednym z ulubionych aspektów mojej pracy jest sprawdzenia hoteli i dostępnych na miejscu atrakcji.

Jestem pod tym względem bardzo wymagająca i szczerze dzielę się opinią czy dane miejsce lub zakwaterowanie jest warte polecenia. Taka jest też filozofia biura podróży Kisses From Africa. Oferuje tylko miejsca, które przeszły moją osobistą kontrolę jakości lub takie, które są w 100% polecane przez zaufanych kontrahentów. 🙂 

Zadowolenie klientów

Zadowolenie klientów jest dla mnie najważniejsze. Dlatego każdy szczegół organizujowanej przeze mnie podróży jest dopracowany. Do każdego wyjazdu podchodzę indywidualnie i daję z siebie 100%, aby spełnić Wasze podróżnicze marzenia.

Zachęcam do zapoznania się z opiniami klientów, którym zorganizowałam wyjazdy.

Joga na Mauritiusie

Jogowa podróż na Mauritius z Moniką była magiczna. Poranne wyciszenie medytacyjne na plaży, ktore miały swoją kontynuację w sesjach jogi w uroczym joga barn. Hotel z pysznym, różnorodnym jedzeniem, dysponujący wszelkimi udogodnieniami. Niezapomniane kolacje i tańce w hotelowym barze. I piękny tryskający bujną roślinnością Mauritius, który odsłonił swoje tajemnice podczas naszych wycieczek. Niezapomniany wyjazd!

Agnieszka Kuncka

Joga na Mauritiusie

Monika zorganizowała cudowny wyjazd jogowy na pięknej wyspie Mauritius, Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie z dbałością o każdy detal dzięki czemu spędziłyśmy na tej wyspie magiczny czas. Dziękuję Moniu!

Alina Kulczycka

Wakacje w Victoria Falls w Zimbabwe

Wakacje w Victoria Falls w Zimbabwe uszyte na miarę przez Monikę były niezapomniane. Wschody i zachody słońca w najpiękniejszych miejscach w regionie, safari, no i rzecz jasne same wodospady - Zimbabwe skradło nasze serce. Monika idealnie dopasowała hotel i atrakcje do naszych oczekiwań. Wyjazd był świetnie zorganizowany, Monika udzieliła nam świetnych rad i wskazówek. To był magiczny czas.

Kasia i Rob Noble

Wyjazd do RPA

Serdecznie polecamy podróże organizowane przez Panią Monike. Wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik. Pani Monika tworząc plan podróży dba o indywidualne potrzeby i preferencje swoich klientów. Lubimy spędzać czas aktywnie i tak właśnie mieliśmy zaplanowany cały nasz wyjazd do RPA. Każdy dzień był zaplanowany odpowiednio pod nasze oczekiwania, ale finalnie była to niesamowita przygoda, która te oczekiwania przerosła. Pani Monika pokazała nam miejsca, w które na pewno nie dotarlibyśmy z żadnym innym biurem podróży czy nawet podróżując indywidualnie. Dzięki Pani Monice mieliśmy też wyjątkowy ślub zorganizowany na Seszelach oraz późniejszy pobyt na wyspach. Był to dla nas wyjątkowy dzień, który mogliśmy spędzić w wyjątkowym miejscu. Pani Monika ma niesamowite rozeznanie w kwestii doboru odpowiednich hoteli i polecanych atrakcji. Podczas tych dwóch wyjazdów zawsze spaliśmy w pięknych miejscach adekwatnych do naszego budżetu. Pani Monika podchodzi do swojej pracy z miłością i wielką pasją, dlatego efekt końcowy jest zawsze wyjątkowy. Zdecydowanie będziemy korzystać z jej usług jeszcze nie raz.

Patrycja i Hubert

Honeymoon in Réunion and Mauritius

Monika helped us to organize our honeymoon in Réunion and Mauritius. She has been very professional and took care of every detail, we only had to relax and enjoy the experience she planned for us. A trip we will remember for the rest of our life!

Sylvie & Andrea

Niesamowitą podróż do RPA

Dzięki Monice wybraliśmy się w niesamowitą podróż do RPA. Trasa ogrodów, którą przerosła nasze oczekiwania. Każdy dzień był wspaniałą przygodą, safari, jaskinie, zjazdy linowe w górach, a do tego najpiękniejsze hotele, szampan i ostrygi w Knysna. Monika zadbała o to aby nasza podróż była idealna a my mogliśmy skupić się na przygodzie i wypoczynku. Szczególnie dziękujemy za polecanie cudownych restauracji i win!

Kasia

RPA wyjątkowy kraj

W roku 2022, miałem niebywałą okazję odwiedzić wyjątkowy kraj, jakim jest RPA. Szczerze mówiąc, pokochałem go, po zaledwie kilku dniach. Miałem szczęście, że mój wyjazd organizowała Monika, osoba nietuzinkowa. Pozytywnie zakręconą, życzliwa, zafiksowana kulturą afrykańską i wrażliwą na piękno natury. Dzięki niej w ciągu niespełna 2 tygodni, przeżyłem cudowne, bardzo intensywne chwile. Zwiedziłem Kapsztad, odwiedziłem Pingwiny, wioski rybackie, degustowałem gin i wyborne wino w pobliskich winnicach, kończąc na tańcu salsy w lokalnym klubie. Dzięki tej skromnej Osobie, która potrafi także słuchać, Afryka na zawsze pozostanie w moim sercu. Jestem pod ogromnym wrażeniem Jej usposobienia i podejścia do każdego klienta. Dziękuję i polecam serdecznie.

Rafał M.

Trip To South Africa

We highly recommend trips organized by Monika. Everything is always perfect. When creating a travel plan, Ms. Monika takes care of the individual needs and preferences of her clients. We like to spend time actively and that's how we planned our entire trip to South Africa. Each day was planned according to our expectations, but in the end it was an amazing adventure that exceeded our expectations. Monika showed us places that we certainly could not reach with any other travel agency or even by traveling individually. Thanks to her, we also had a unique wedding organized in the Seychelles and a subsequent stay on the islands. It was a special day for us that we could spend in a special place. She has incredible knowledge when it comes to selecting the right hotels and recommended attractions. During these two trips, we always slept in beautiful places that fit our budget. Monika approaches her work with love and great passion, which is why the result is always unique. We will use her services again.

Patrycja And Hubert

Holidays At Victoria Falls, Zimbabwe

The holiday in Victoria Falls in Zimbabwe, prepared for us by Monika, was unforgettable. Sunrises and sunsets in the most beautiful places in the region, safaris, and of course the waterfalls themselves - Zimbabwe stole our heart. Monika perfectly matched the hotel and attractions to our expectations. The trip was well organized, Monika gave us great advice and tips. It was a magical time.

Kasia And Rob Noble
arrow-left