Szyte na miarę

Nie znalazłeś w ofercie wyjazdu do krajów Afryki Południowej lub wysp Oceanu Indyjskiego jakiego szukasz? Nie ma problemu, jestem do dyspozycji!

Organizacja wyjazdu grupowego na własną rękę może przerażać. Szczególnie do Afryki Południowej. Które miejsca wybrać, jakie atrakcje są warte odwiedzenia? Czy jest bezpiecznie? Z przyjemnością udzielę odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania. Chciałabym abyś przyjechał tu ze znajomymi/przyjaciółmi czy współpracownikami i przekonał się sam jak wiele do zaoferowania ma ta część świata.

Do każdego wyjazdu podchodzę indywidualnie. Na początku naszej wspólnej przygody zadam kilka pytań i wysłucham jakie są Twoje oczekiwania. Zasugeruję scenariusz lub scenariusze wyjazdu. Następnie przygotuję program dostosowany do Twoich potrzeb. Jeśli spodobają Ci się moje pomysły, super! Afrykańska przygoda będzie na wyciągnięcie ręki. Podczas wyjazdu czuwam na każdym etapie podróży. Mając opiekę 24h możesz czuć się pewnie, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Po powrocie z pewnością pozostaną wspaniałe wspomnienia i apetyt na więcej!

Zainteresowany? Skontaktuj się ze mną!

Pozdrowienia z Afryki/Kisses from Africa