seszele, seszele wakacje, seszele wycieczka, seszele, diving seychelles, snorkeling seychelles

Seszele – odkryj raj na ziemi

Marzysz o niezapomnianych wakacjach na rajskiej wyspie z pocztówkowymi widokami? Seszele to miejsce w którym spełnią się te marzenia. To archipelag składający się z 115 wysepek położonych na Oceanie Indyjskim, a każda z nich ma do zaoferowania coś wyjątkowego. Piękne białe plaże o miękkim piasku i lazurowych wodach, tropikalne lasy deszczowe, różnorodna kultura i piraci w tle. To wszystko znajdziesz na rajskich Seszelach. Na wyspach dostępny jest szeroki wybór zarówno luksusowych hoteli jak i ekologicznych małych hotelików, w których poczujesz się jak w raju. Sprawdziłam osobiście większość hoteli i z przyjemnością dopasuje zakwaterowanie do Twoich preferencji.

Seszele wakacje dla kogo?

Seszele to prawdziwa perełka na mapie romantycznych destynacji. To idealny kierunek na podróż poślubną, gdzie w otoczeniu bujnej tropikalnej przyrody zakochane pary mogą celebrować rozpoczęcie nowej drogi życia. To również idealne miejsce na egzotyczny ślub cywilny. Dlaczego nie powiedzieć TAK na jednej ze spektakularnych plaż Seszeli, a następnie cieszyć się sobą odkrywając wyspy podczas dalszej podróży. Piękno Seszeli z pewnością docenią miłośnicy przyrody. Tej na lądzie i pod wodą. To również doskonale miejsce na rodzinne wakacje w jednym z przepięknie położonych resortów.

seszele, seszele wakacje, seszele wycieczka, seszele, diving seychelles, snorkeling seychelles
seszele, seszele wakacje, seszele wycieczka, seszele, diving seychelles, snorkeling seychelles

Seszele atrakcje

Zdecydowanie polecam połączenie kilku wysp Seszeli podczas jednego wyjazdu. Rozpocznij swoją podróż na głównej wyspie Mahe. Zanurz się w krystalicznych wodach rezerwatu morskiego Parku Narodowego St Anne. Odkryj tropikalną przyrodę podczas wędrówek po Parku Narodowym Morne Seychellois. Odwiedź kolorowy targ w Victorii, jednym z najmniejszych miast stolic na świecie. Na wyspie Praslin czekają na Ciebie fantastyczne plaże takie jak Anse Lazio czy Cote d’ Or oraz mistyczny rezerwat Vallee de Mai w którym znajdziesz endemiczne gatunki palm i legendarny owoc Coco de Mer. Wyspa La Digue oczaruje Cię wyjątkowym klimatem i oszałamiającą plażą Anse Source d'Argent. Czas płynie tu jeszcze wolniej, a najlepszym środkiem transportu jest rower. To tylko trzy główne wyspy, a jest ich więcej i każda z nich jest wyjątkowa.

Seszele kiedy jechać?

Seszele cieszą się stabilnym klimatem przez cały rok z dziennymi temperaturami 24 do 30°C i temperaturą oceanu na poziomie około 26°C. Wakacje na wyspach są dobrym pomysłem w każdym miesiącu, jednak ważne jest, że Seszele leżą w strefie wpływów monsunów i pasatów co ma wpływ na pogodę. Pogoda na poszczególnych wyspach lub w obrębie jednej wyspy może się również różnić. Należy pamiętać, że jest to popularny kierunek, szczególnie wśród par i nowożeńców, dlatego zalecam rezerwowanie wyjazdu z wyprzedzeniem. Jest wtedy większa szansa na rezerwacje noclegów w dobrych hotelach. Jeśli wahasz się, który termin spełni Twoje oczekiwania, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością udzielę informacji i być może zaplanuję Twoją podróż marzeń na rajskie Seszele.

seszele, seszele wakacje, seszele wycieczka, seszele, diving seychelles, snorkeling seychelles