Luksusowy pociąg

Pociągiem przez Afrykę!

Zwiedzanie Afryki na pokładzie luksusowego pociągu to wyjątkowe doświadczenie. Luksusowe pociągi w Afryce to nie tylko przejazd z punktu A do B. Podczas podróży pociąg jest Twoją bazą do wycieczek, a zarazem miejscem do relaksu ze wspaniałym serwisem jakiego można doświadczyć w najwyższej klasy hotelach.

Rovos Rail to podróż w czasie w wyjątkowym stylu. W zależności od trasy możesz spędzić na pokładzie od dwóch do piętnastu nocy. Krótsze trasy (2/3/4 noce) łączące Pretorię z Kapsztadem, Durbanem czy Wodospadami Wiktorii w Zimbabwe są idealnym dodatkiem urozmaicającym podróż po Afryce.

W ofercie dostępne są również dłuższe połączenia innych części Afryki. Przejazdy z Angoli do Tanzanii, Botswana, Namibia czy Mozambik. Podczas każdego przejazdu na podróżujących czekają wycieczki kulturoznawcze i/lub safari w najlepszych afrykańskich parkach. Na pokładzie zabytkowych wagonów, doświadczycie posiłków z wykwintnymi daniami oraz degustacji najlepszych południowoafrykańskich win. Wagon obserwacyjny oraz bar z pewnością będą miejscami, gdzie nawiążesz ciekawe znajomości. Ciekawą opcją na dłuższą podróż po Afryce jest Shongololo Express.
Krótsze przejazdy pomiędzy Pretorią i Kapsztadem oraz Parkiem Krugera oferuje luksusowy pociąg Blue Train. Jeśli wahasz się, który z nich Rovos, Blue Train czy Shongololo spełni Twoje oczekiwania skontaktuj się ze mną, abym mogła rozwiać Twoje wątpliwości.

Przejazdy pociągami a Afryce cieszę się dużą popularnością, dlatego polecam rezerwację z dużym, nawet rocznym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zobaczyć program zwiedzenia uwzględniający przygodę pociągiem po Afryce skontaktuj się ze mną.

Date: