Safari

Marzysz o odkryciu dzikiej przyrody Afryki? Szukasz niezwykłego doświadczenia, które na zawsze pozostanie w Twojej pamięci? Zapraszam Cię na najlepsze safari w Afryce, gdzie podążysz śladami dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. To okazja, by doświadczyć emocji i magii przyrody na własnej skórze.

Podziwianie zachodu słońca na afrykańskiej sawannie w Zambii lub obserwowanie stada zebr, które przechodzą nie dalej niż metr od nas w Parku Etosha w Namibii to niezapomniane przeżycia. Zapewniam, że wycieczka do Afryki w klimacie safari gwarantuje niezwykłe wspomnienia, które będą Wam towarzyszyć przez całe życie

Nie musisz ograniczać się do jednego Parku Safari. Z przyjemnością zaproponuje różne połączenia kierunków. Podczas jednego wyjazdu możesz przeżyć przygodę w Parku Krugera oraz podziwiać stada słoni w Botswanie. To Ty decydujesz!

Jeśli wahasz się, który kierunek na safari i w jakim terminie będzie dla Ciebie i Twojej grupy znajomych/przyjaciół czy współpracowników najlepszy, z przyjemnością rozwieję Twoje wątpliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem i chcesz abym stworzyła dla Twojej grupy, szyty na miarę program safari, lub program safari połączony ze zwiedzaniem lub wypoczynkiem napisz do mnie. Zorganizuje dla Ciebie podróż na safari w Afryce, która na zawsze pozostanie w Twoim sercu.

 

Category:
Date: