Wina

Jeśli jesteście miłośnikami wyjątkowych aromatów i doskonałych smaków oraz marzysz o zanurzeniu się w kulturze wina i odkrywaniu tajemniczych afrykańskich winnic, to mam dla Was idealną propozycję. Odkrywanie Świata Wina podczas wyjątkowych wyjazdów grupowych!

Podczas kameralnych wyjazdów grupowych do RPA, dowiecie się więcej na temat produkcji wina, ale również będziecie mieć szansę na degustację jego różnorodnych odmian. Warto wiedzieć, że tradycja win z południowej Afryki sięga 300 lat. Wybór doskonałych win czerwonych, białych, różowych i Cap Classique jest ogromny. Większość winnic to historyczne perełki, w których odkryjesz niezwykły smak klasykę RPA – Pinotage czy wyśmienity Chenin Blanc i Chardonney. Podczas degustacji win, w wyjątkowym otoczeniu poznacie tajniki oceny wina odkrywając subtelne niuanse smakowe i zapachowe. Przekonacie się sami, że zwiedzanie winnicy z degustacją to podróż do Waszych zmysłów!

Doświadczeni przewodnicy i eksperci od wina (również polskojęzyczni) będą towarzyszyć Wam podczas całej podróży, dzieląc się swoją wiedzą i pasją. Degustacja wina stanie się okazją do wymiany doświadczeń. Każdy dzień będzie pełen odkryć.

Wasz komfort jest kluczowy, dlatego zapewnię wysokiej jakości zakwaterowanie oraz profesjonalną obsługę, dzięki czemu skupicie się wyłącznie na czerpaniu radości z podróży w świat wina w RPA.

Oprócz malowniczych winnic zobaczycie również inne wyjątkowe miejsca jak np. Kapsztad – miasto słynące z niezwykłej mieszanki Europy i Afryki. Jestem przekonana, że będziecie zachwyceni różnorodnością, krajobrazów, kultur i bogactwa natury. A wszystko to w najlepszym wydania!

Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem i chcesz abym stworzyła dla Twojej grupy, szyty na miarę program zwiedzania oczywistych i nieoczywistych atrakcji Południowej Afryki, połączony z degustacjami w najlepszych winnicach RPA napisz do mnie. Prześlę Ci przykładowy program wyjazdu, który mogę dopasować do Twoich oczekiwań.

 

Category:
Date:
Tags: