Ślub

Marzysz o ślubie za granicą na rajskiej plaży w otoczeniu egzotycznej przyrody? Z przyjemnością spełnię Twoje marzenie i zorganizuje dla Ciebie i Twojej drugiej połówki wymarzoną ceremonię na jednej z egzotycznych wysp Seszeli lub magicznym Mauritiusie.

Seszele i Mauritius to miejsca, które przyciągają zakochanych niezwykłą urodą, błękitem oceanu i doskonałymi warunkami do zorganizowania romantycznej ceremonii ślubnej. Sprawdziłam osobiście wiele miejsc i przepięknych resortów na Seszelach i Mauritiusie, które są doskonałym tłem dla tego typu wydarzeń. Po ślubie możecie kontynuować swoją podróż poślubną i rozkoszować się rozpoczęciem nowego etapu życia we dwoje.

Ślub na plaży to wyjątkowy dzień. Moją rolą jest abyście przeżyli go bez niespodzianek i niepotrzebnego stresu oraz pamiętali te momenty przez całe życie. Nie musicie martwić się formalnościami i organizacją. Zapewniam pełną opiekę i doradztwo w zakresie wyboru miejsca, odpowiedniego pakietu ślubnego czy usług fotografa. Opieka polskojęzycznego tłumacza podczas ślubu na plaży jest również możliwa. Przedstawione propozycje będą również dopasowane do Waszego budżetu.

Jeśli macie pytania odnośnie wymaganych dokumentów, procedury, polecanych miejsc zapraszam do kontaktu.
Niech Wasz ślub na plaży na rajskich Seszelach lub Mauritiusie stanie się jednym z najpiękniejszych wspomnień Waszego życia!

Date: