Konsultacje

Chciałbyś odwiedzić Afrykę, ale masz wątpliwości czy to dobry pomysł? Potrzebujesz wsparcia w planowaniu wakacji w Afryce i chcesz, aby każdy szczegół był dopracowany, a Twoje wakacje przebiegały bez zakłóceń? Masz pytania o kwestie bezpieczeństwa? A może nie znalazłeś w mojej ofercie typu podróży, którym byłbyś zainteresowany? Napisz lub zadzwoń, a wszelkie wątpliwości rozwieje podczas indywidualnych konsultacji podróżniczych.

Czego możesz spodziewać się po konsultacji ze mną? Na początku razem ustalimy, jakie atrakcje i miejsca w Afryce spełnią Twoje/Wasze oczekiwania. Służę pomocą niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany romantycznym wyjazdem na jedną z wysp Oceanu Indyjskiego, egzotycznym ślubem, rodzinnymi wakacjami czy przygodą na safari.

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd ze mną gwarantuję kompleksową organizacją Twojej podróży, w tym pomoc w doborze najlepszych lotów, zakwaterowania, transferów. Dzięki kontaktom i wiedzy o rynku podróży, znajdę dla Ciebie najlepsze oferty i promocje. Będąc na miejscu będziesz pod stałą opieką moją oraz sprawdzonych partnerów z którymi współpracuję od lat.