Termin

Impreza odbędzie się w terminie 19.10 -27.10.2024 w resorcie C Mauritius położonym przy kameralnej plaży Palmar na wschodnim wybrzeżu wyspy. To prawdziwa wakacyjna oaza w której oprócz codziennych zajęć jogi i medytacji czeka na Was mnóstwo atrakcji.

Kochamy Mauritius

Kochamy Mauritius i chcemy abyście poznały różne oblicza wyspy. Dlatego w programie uwzględniłyśmy wycieczki oraz prywatny rejs o zachodzie słońca. Podczas wycieczek poznacie bliżej kulturę i naturę wyspy. Odwiedzicie miejsca o których wiedzą tylko lokalni. A przede wszystkim będziecie się świetnie bawić!

Mauritius ma wiele do odkrycia.

Mauritius ma wiele do odkrycia. Przekonały się o tym uczestniczki naszego zeszłorocznego wyjazdu. Tutaj każdy znajdzie dla siebie swój kawałek raju.


A oto opinia jednej z uczestniczek


„Jogowa podróż na Mauritius z Moniką i Kasią była magiczna. Poranne wyciszenie medytacyjne na plaży, ktore miały swoją kontynuację w sesjach jogi w uroczym joga barn. Hotel z pysznym, różnorodnym jedzeniem, dysponujący wszelkimi udogodnieniami. Niezapomniane kolacje i tańce w hotelowym barze. I piękny tryskający bujną roślinnością Mauritius, który odsłonił swoje tajemnice podczas naszych wycieczek. Niezapomniany wyjazd! „Agnieszka Kuncka

Dlatego jeśli lubisz poznawać

Dlatego jeśli lubisz poznawać odległe zakątki w kameralnej grupie kobiet, a do tego praktykujesz jogę lub dopiero rozpoczęłaś swoją przygodę na macie, Joy & Yoga na Mauritiusie jest dla Ciebie! Gwarantujemy, że wrócisz odmieniona i naładowana pozytywną energią!


Chcesz znać więcej szczegółów? Napisz:
monika@kissesfromafrica.com
lub skontaktuj się ze mną na whatsappie +48 888 322 622